Een GO voor Onzichtbare Helden

27 feb 2025 | nieuws, Theater na de Dam

Het is bijna een maandje geleden dat we er bij waren, maar we willen jullie toch graag even mee terug nemen.

Eind januari waren we in het charmante Noord-Nederlands Trein & Tram Museum in Zuidbroek, bij de uitreiking van de cheques van de Rabobank Groninger Land. Wij mochten daar een cheque ter waarde van maar liefst € 5.000,00 in ontvangst nemen, voor het project Onzichtbare Helden – theatervoorstellingen met en door jongeren.
We waren gelukkig niet alleen: nog veel meer organisaties ontvingen een prachtige cheque. Naast de Rabobank Groninger Land is het project mogelijk gemaakt dankzij nog meer fondsen.

Een feestmoment voor ons, want deze gezellige en informele uitreiking voelt voor ons als het zo gewenste formele “GO” moment voor het project Onzichtbare Helden. Een project waarin twee Groningse dorpen, twee groepen jongeren, de verhalen van ooggetuigen uit Tweede Wereldoorlog in Middelstum en in Termunten tot leven brengen en vertalen naar theatervoorstellingen in de tegenwoordige tijd.

Meer berichten in: nieuws | Theater na de Dam